Lajme

 • Post time: Feb-11-2020

  As you may know, we are still in the Spring Festival and it is by all accounts tragically somewhat longer one this time. You presumably got notification from the news effectively about the most recent advancement of the novel coronavirus pneumonia in Wuhan. The entire nation is taking on against ...Lexo më shumë »

 • Post time: Sep-26-2019

  Our company has developed new products. The materials are made of PP and cardboard. The products are environmentally friendly and recyclable, bringing office greening. Friends who are interested in the product can understand and discuss, and you are welcome to visit. Lexo më shumë »

 • Sinqerisht bashkëpunojnë me miqtë nga të gjitha sferat e jetës dhe të vazhdojë të jetë e shkëlqyer
  Ora Post: nëntor-28-2018

  Ningbo Beilun Yongxu plastike Industrisë dhe Tregtisë Co, Ltd, është një prodhues i zyrës shkrimi plastike PP, shkrimi student, paketimin dhuratë, fletë PP, kulturës zyre dhe produkteve të arsimit. Kompania është e vendosur në Beilun Qarkut, Ningbo City, një qytet i bukur bregdetar me bashkë ...Lexo më shumë »